Anioły z drewna

Niepowtarzalne Anioły z motywami kwiatowymi. Każdy anioł otrzyma swój własny kwiat z zależności od pory roku. Tworzenie wzoru anioła i jego dekoracja oraz bogata kolorystyka zależny od mojego nastroju. Anioły Walentynkowe, barwa czerwieni serca jako motyw, mówi sama za siebie to kolor miłości. Motyl, kolejny motyw na sukni Anioła. Zielicha lubi kwiaty i zioła więc moje Anioły będą miały suknie kwiatowe do których lecą motyle :)

Anioły Zielichy wędrują po ogrodzie przez Cztery Pory Roku zbierając kwiaty na swe suknie i skrzydła.

Strzegą nas, czynią cuda, pod ich opiekę zwracamy się w chwilach trwogi. Są opiekunami powierzonych im osób, bronią i chronią, czynią dobro, nieustannie stoją obok nas, są najwierniejszym przyjacielem każdego człowieka. Są przewodnikami, na zawsze nie odkrytą tajemnicą, dyskretnie towarzyszą nam w zabieganej codzienności, troskliwie i niewidocznie otulają nas swymi opiekuńczymi skrzydłami.

Gdy ciepłe promienie słońca budzą kwiaty do życia ze snu zimowego i pojawiają się pierwsze zwiastuny wiosny Zielicha tworzy anioły ręcznie malowane w sukniach ukwieconych. Anioły z drewna ręcznie malowane kolorami tęczy mogą stać się niepowtarzalnym upominkiem dla bliskiej osoby, to idealny prezent aby wyrazić swe uczucia, przywołać wspomnienia minionych dni. 

Anioły są wśród nas zaprośmy je do naszych domów niech ożywią wasze wnętrze kolorami tęczy, ich bogata kolorystyka jak w bajkowym świecie przywoła uśmiech  na twarzy obdarowanej osoby stając się jego stróżem. To przyjemny upominek, prezent od serca dla babci i dziadka dla narodzonego dziecka. 

Anioły zawiesisz na ścianie za pomocą ozdobnego sznurka,tasiemki lub za pomocą taśmy montażowej. Wymiary aniołów wys. 20 cm i szer. od 11 -15 cm. Anioły malowane są farbami akrylowymi i zabezpieczone lakierem akrylowym.  

 

 

 

 

 • Anioł ręcznie malowany, upominek dla bliskiej osoby
  Anioł ręcznie malowany, upominek dla bliskiej osoby
 • Anioł niepowtarzalny, wyraź swe uczucia.
  Anioł niepowtarzalny, wyraź swe uczucia.
 • Anioły są wśród nas zaprośmy je do naszych domów
  Anioły są wśród nas zaprośmy je do naszych domów
 • Anioł Kwiaty Polne, wspomnienie lata
  Anioł Kwiaty Polne, wspomnienie lata
 • Anioł w sukni z Lawendą do której lecą motyle
  Anioł w sukni z Lawendą do której lecą motyle
 • Anioł hand made w sukni ukwieconej, Bratek
  Anioł hand made w sukni ukwieconej, Bratek
 • Podaruj serce bliskiej Ci osobie, to Anioł miłości
  Podaruj serce bliskiej Ci osobie, to Anioł miłości
 • Serce Anioła bije do Ciebie, wyraź siebie
  Serce Anioła bije do Ciebie, wyraź siebie
 • Dwa serca jednym biją rytmem, Upominek dla bliskiej osoby
  Dwa serca jednym biją rytmem, Upominek dla bliskiej osoby
 • Anioł miłości, Dwa kochające serca
  Anioł miłości, Dwa kochające serca
Facebook